25 ledna, 2022

O nás

Máme mnoho ideálů nejen o tom, jak by měla vypadat vaše zahrada stvořená k bydlení, ale též jaký sortiment chceme nabídnout a v jaké kvalitě za přijatelnou cenu. Záleží nám na  ekologii, obnovitelnosti přírodní zdrojů a na spokojenosti zákazníka.

Nabízíme výrobky od několika českých výrobců, doplněnou o naší domácí produkci. Sestavili jsme celou nabídku sortimentu a služeb tak, aby jste jednoduchým způsobem mohli vytvořit vlastní vysněnou obytnou zahradu.

Záměrně nabízíme výrobky a stavební prvky převážně ze dřeva a přírodních materiálů. Také proto jsme použili do našeho loga symbol STROMU. Je nám jasné, že stromy by se měli spíše chránit, ale neexistuje krásnější a úžasnější materiál než je dřevo.

A tak budeme na oplátku za poskytnuté dřevo finančně podporovat sázení nových stromků. V sekci Dřevovýroba na zakázku, náš spolupracující kolega, p. Nevolin popsal jaké výjímečné vlastnosti nám může poskytnout dřevo. Sortiment a ceny budeme průběžně vylepšovat. Proto prosíme o Vaší současnou shovívavost.